16. 7. – Čtvrtý turnaj Seven Cup Golf Tour odehrán

Vážení přátelé, příznivci Seven Cup Golf Tour,

nádherné počasí, výborný welcome drink, krásné výsledky, výborná a usměvavá nálada od začátku až do konce – to byly hlavní aspekty bitozevského turnaje, který se povedl na jedničku. Opravdu děkuji všem, kdo dorazili, protože díky velké návštěvnosti a již tradičním poturnajovým soutěžím se podařilo zakoupením našich míčů s logem Tour vybrat úžasných 4200 korun, které přidáme do sbírky malé Terezce. Vítězům gratulujeme a všem jestě jednou děkujeme! Těšíme se na vás na příštím turnaji v sobotu 17. 7. na Slapech…

10. 6. – Třetí turnaj Seven Cup Golf Tour odehrán

Vážení přátelé, příznivci Seven Cup Golf Tour,

nebylo to pouze krásné počasí, hřiště ve výborné kondici, skvělé zahrané výsledky, ale také rekordní návštěva přihlášených hráčů a hráček na našem předposledním devítijamkovém turnaji, která podtrhla nádherný sobotní den. Jistě mi dáte za pravdu, že těchto 59 hráčů opět potvrdilo úžasnou a přátelskou atmosféru, která již neodmyslitelně k naší Tour patří. Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za účast jak v turnaji, tak i v našich tradičních soutěžích po skončení turnaje, kde se podařilo vybrat díky prodeji míčů s logem Tour úžasných 4 400 korun, které tento rok přidáme ke sbírce pro Terezku. Ještě jednou díky všem a na viděnou na dalším turnaji 26. 6. v Bitozevsi!

27. 5. – Druhý turnaj Seven Cup Golf Tour odehrán

Vážení přátelé, příznivci Seven Cup Golf Tour,

předpověd počasí, která neměla nabídnout zrovna prvotřídní počasí, se naštěstí nenaplnila a terezínská Kotlina nás přívítala skoro v ideálním golfovém počasí. Místo hlášeného deště se sice objevil místy silný vítr, ale slunečné počasí vše vynahradilo. Myslím, že i přesto si bezmála padesát hráčů a hráček turnaj užilo. Ať už byly výsledky jakékoli, bylo vidět na všech zúčastněných, že jsou opravdu rádi, že už konečně mohou hrát ten soutěžní, turnajový golf, hlavně na jejich oblíbené Seven Cup Golf Tour. Jestě jednou chceme poděkovat všem partnerům, ať už stálým, ale i novým, kteří opět svou účastí potvrdili, že naše Tour je skvělá. Vítězům samozřejmě gratulujeme, ale hlavně děkujeme všem hráčům, kteří si zakoupili naše tradiční míče s logem Tour pro zábavné soutěže, které pro tento rok zajistila společnost B2a, kdy výtěžek za prodej těchto míčů z každého turnaje poputuje malé Terezce. Na Kotlině činil úžasných 3 500 Kč. Díky všem a těšíme se na vás na příštím turnaji 5. 6. v Hodkovičkách.

21. 4.

Vážení přátelé, příznivci Seven Cup Golf Tour,

bohužel se nám – stejně jako minulý rok – kvůli pandemii Coronaviru odložil start naší Tour, proto opět vyhlašujeme pro tento rok již druhý ročník Seven Cup Jamkovky 2021. Mnozí z vás si tento zábavný formát golfové hry minulý rok vyzkoušeli úplně poprvé a podle většiny ohlasů opravdu zábavná byla:-). Kromě zábavy a toho, že z ní vzejde mistr nebo mistryně, tak pomůže k seznámení a družení jednotlivých účastníků. Loni dle skoro všech komentářů (většinou od poražených hráčů) k “družení“ někdy ani nemohlo dojít, když hned v prvním kole vypadli:-). Pro všechny tyto hráče máme dobrou zprávu. Tento rok bude Jamkovka koncipována do dvou herních pavouků. Z prvního (A) vzejde právoplatný mistr/mistryně. Ti, kteří v prvním kole vypadnou, budou následně nasazeni do pavouku druhého (B), mohou si tím pádem ještě zahrát a více poznávat další nové a pohodové hráče naší/vaší Seven Cup Golf Tour. Samozřejmě i pro první tři hráče z druhého pavouku (B) bude připravena nějaká ta cena 🙂

Jamkovka je určena pro ty z vás, kteří jste se za uplynulé dva ročníky zúčastnili alespoň jednoho z našich turnajů. Níže naleznete pár základních informací/pravidel:
•    Hraje se podle pravidel golfu pro jamkovou hru a místních pravidel daného hřiště
•    Hra vždy na 18 jamek na jakémkoli znormovaném hřišti na celém světě dle dohody hráčů
•    Bez vyrovnání a bez rozdílu pohlaví
•    Muži ze žlutých, ženy z červených odpališť
•    Jednotlivá kola budou mít dané termíny odehrání (pavouky A, B)
•    Dle počtu přihlášených bude sestaven soutěžní pavouk a to dle vašich aktuálních hcp. Následně bude umístěn na naše webové stránky včetně podrobnějších pravidel.

Přihlášky prosím posílejte nejpozději do 30. dubna (pátek) s vaším celým jménem, emailovou adresou, případně tel. kontaktem a aktuálním hcp na petrzelalubomir@centrum.cz.
Věřím, že si letošní rozšířenou jamkovku v rámci naší Tour náležitě užijete a svedete opět mnoho zajímavých utkání 🙂

za Seven Cup Golf Tour
Lubomír Petržela

12. 4.

Vážené dámy a pánové, příznivci Seven Cup Golf Tour,

mnoho z vás sleduje, jaká je v tuto chvíli situace nejenom pandemická, ale hlavně politická, kdy se díky našim “vládním činitelům“ mění vše z hodiny na hodinu. Nepřipravenost, chaos, hlavně stanovisko k otázce shromaždování v rámci sportování je v tuto chvíli opravdu nepřehledné. Náš první turnaj se má odehrát již tuto sobotu, což je za pět dní, přitom důležitá část právního stanoviska ČGF (České golfová federace) ze dne 11.4. zní takto:
“Z hlediska golfové hry je poměrně často frekventovanou otázkou možnost pořádání turnajů. K tomuto je potřeba sdělit, že organizované shromažďování, tedy kumulace osob na jednom místě je zakázána.“
Celé právní stanovisko ČGF naleznete zde: COVID-19 – Česká golfová federace
Proto vám s lítostí musím oznámit, že tedy první turnaj Seven Cup Golf Tour 2021 ve Staré Boleslavi tuto sobotu neodehrajeme. Doufejme, že pandemická situace a hlavně “politický chaos“ dovolí odehát náš druhý turnaj na terezínské Kotlině 22. 5. Samozřejmě budeme i nadále situaci sledovat, monitorovat a včas vás informovat.

Přeji všem pevné zdraví a pozitivní náladu v této jistě nelehké době.

za Seven Cup Golf Tour
Lubomír Petržela

19. 3.

Vážené dámy a pánové, příznivci Seven Cup Golf Tour,

jak všichni víte, pandemická situace se nelepší, ale i přesto vám s radostí mohu oznámit, že kalendář turnajů pro další ročník naší/vaší Seven Cup Golf Tour 2021 je připraven! Velmi pravděpodobně první turnaj neodehrajeme v daném termínu, ale budeme se snažit najít případně náhradní dle dalšího vývoje pandemické situace. I přesto si označte ve svých kalendářích tyto důležité termíny:

17. 4. – GC Stará Boleslav / 9 jamek
22. 5. – Golf Kotlina Terezín / 9 jamek
5. 6. – Golf Club Hodkovičky / 9 jamek
26. 6. – Golf Resort Bitozeves / 9 jamek
17. 7. – Golf Park Slapy / 18 jamek
22. 8. – Golf Resort Ústí nad Labem / 18 jamek
18. 9. – Golf Beřovice – finále / 18 jamek
24.-26. 9. (pá-ne) GRUND RESORT Golf&Ski – ukončení Tour, slavnostní vyhlášení

A co nás i přes tento náročný rok čeká? Kromě našich nových webových stránek jste jistě zaregistrovali nové hřiště, které si tento rok zahrajeme a to zajímavé hřiště na Slapech. Opět odměňujeme čtyři kategorie v každém turnaji a v pořadí celé Tour pět hráčů. Samozřejmostí bude opět vyhlášení hry na jamky a tradičně budete moci vyhrávat ručně vyráběné trofeje z chráněné dílny BONA o.p.s. Těšit se také můžete na zbrusu nové poháry pro celkové vítěze Tour. Premiérově také představíme nové putovní poháry pro vítěze jamkovky a celé Tour. Dále se budete moci těšit na atraktivní ceny od našich partnerů a mnoho… mnoho dalšího. Příjemná a neméně důležitá změna je, že tento rok celý výtěžek věnujeme malé Terezce, které tím jistě trochu pomůžeme a zpříjemníme život.

Jste srdečně zváni
za Seven Cup Golf Tour
Lubomír Petržela