Výsledky jednotlivých turnajů

1. turnaj – Golf Club Stará Boleslav 17. 4. 2021, 9 jamek – ZRUŠEN

2. turnaj – Golf Kotlina Terezín 22. 5. 2021, 9 jamek – WEB ČGF

Výsledky vložených soutěží
Nearest to the pin: Stanislav Bílek
Longest drive muži: Jan Dajč
Longest drive ženy: Petra Studecká
Nejlepší žena: Šárka Vorlická

3. turnaj – Golf Club Hodkovičky 5. 6. 2021, 9 jamek – WEB ČGF

Výsledky vložených soutěží
Nearest to the pin: Vojta Mádl
Longest drive muži: Vojta Mádl
Longest drive ženy:  Katrin Poláková
Nejlepší žena: Petra Zahrádková

4. turnaj – Golf Resort Bitozeves 26. 6. 2021, 9 jamek

5. turnaj – Golf Park Slapy 17. 7. 2021, 18 jamek

6. turnaj – Golf Resort Terasy Ústí nad Labem 22. 8. 2021, 18 jamek

7. turnaj – Golf Beřovice 19. 9. 2020, finálový turnaj, 18 jamek

24. – 26. 9. – Grund Resort, poslední jamka

 

Průběžné výsledky Seven Cup Tour 2021

PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.CELKEM
1KRÁL Martin181836
2AHNEOVÁ Irena132235
HÁJEK Milan152035
VORLICKÁ Šárka181735
3HAVLÍČEK Lukáš151934
ANTAL Petr161834
4PETERA Aleš161733
SOCHOROVÁ Pavlína151833
KRÁL Ladislav191433
5PETRŽELA Lubomír131831
6POLÁKOVÁ Kateřina92029
MAYERHOFER Karel151429
7MÁDL Jiří171128
SOCHOR Miloslav141428
KLECAROVÁ Barbora161228
STUDECKÁ Petra151328
MÁDLOVÁ Petra101828
8PETEROVÁ Blanka141327
DAJČ Tomáš72027
9DAJČ Jan20626
NOVOTNÝ Petr121426
BÍLKOVÁ Iva91726
MAREŠ Lubomír121426
10BENEDIKT Matěj121123
11GURECKÝ Jiří81422
MAYERHOFEROVÁ Andrea101222
HYSKÝ Radek111122
12DIVIŠ Martin2121
BÍLEK Stanislav91221
SOCHOR Daniel101121
PETROŠ Martin2121
13BENEDIKT Petr2020
14NOVÁK Radek10919
HES Miroslav1919
POKORNÝ Adam1919
15MÁDL Vojta1818
HORÁLEK Jan1818
16MARKOVÁ Dana1717
TUREK Milan1717
VANČURA Jiří1717
17MONACO Daniel41216
VANČURA Patrik1616
MACHÁNEK Karel1616
18POKORNÁ Martina1515
19ZAHRÁDKOVÁ Petra1313
STUDECKÝ Tomáš1313
TŮMA Pavel1313
PRŮŠA Lukáš1313
DUŠEK Martin1313
20NOVOTNÁ Dana4812
LOBL Radek1212
HERCIKOVÁ Zdeňka1212
HORÁLEK Michal1212
MAREK Petr1212
21JURIS Martin1111
HORÁK Peter1111
ČECHLOVSKÝ Martin1111
SVOBODA Jiří1111
22DUŠKOVÁ Štěpánka1010
MITCHELL Dana1010
23BENEDIKT Marek99
LUKAVSKÝ Jindřich99
HOMOLA Václav99
EICHLER Vladimír99
24HILDOVÁ Zdeňka88
25Sochorová Nikola77
BENEDIKTOVÁ Irena77
ŠAFRÁNEK Václav77
26PRYLOVÁ Pavla66
LICEK Ladislav66
27FEJKOVÁ Jaroslava44
MACHÁNEK Vojta44
28BENEDIKT Marek22
29PROCHÁZKA Tomáš11